פורטל הבנייה הישראלי - בלוק

דלתות

בלוק

אינדקס

לוח

מאמרים

קהילות

חדשות

דלת

דלתות מחולקות לסוגים על פי השימושים השונים שלהן:

דלתות כניסה - הן בדר"כ דלתות מסיביות וחזקות יותר משאר סוגי הדלתות ודלתות הפלדה הן מהחזקות והעמידות ביותר בפני פריצות. דלתות כניסה הן גם פריט אדריכלי-עיצובי שמשפיע על האוירה והעיצוב כמו פריטי עיצוב אחרים.

דלתות פנים - כשמן כן הן דלתות המשמשות לפנים המבנה ולכן לרוב מדובר בדלתות קלות-חלולות העשויות לרוב עץ שקל לפתוח ולסגור אותן ואינן צריכות להיות חזקות במיוחד כיוון שתפקידן אינו מניעת חדירת פורצים.

בישראל יש מיגוון של יצרנים ויבואני דלתות המציגים שפע של דלתות לשימושים שונים ובעלי מאפיינים שונים. בעבר יצרנים היו מתמחים בסוג דלתות מסוים ומזוהים איתו, כמו למשל: רב בריח - דלתות פלדה, שיריונית חסם - דלתות מעוצבות לבית, דלתות פנדור - דלתות פלדה מעוצבות, דלתות עץ כרמיאל - דלתות עץ מעוצבות. כיום רוב היצרנים ויבואני הדלתות עוסקים במגוון של תחומי דלתות ואינם מתמקדים בתחום ספציפי.

לפני הזמנת דלת לבית מומלץ לערוך סקר מחירים אצל מתקיני הדלתות באזוריכם, יש לבדוק שהמחיר כולל הובלה, התקנה, אביזרים (כגון מנעול ומאיזה סוג) ואחריות. ליצרנים השונים יש מתקינים מורשים אך גם המחירים שלהם אינם אחידים ומומלץ לקבל כמה שיותר הצעות.
 

קבלני בניין צבעים מהנדסים חשמלאים
רצפים תפסנים אדריכלים אינסטלטורים
טייחים מסגרים עיצוב פנים נגרי בניין
בניה קלה גננים אדריכלי נוף מיזוג אויר
בידוד ואיטום פוליש ניקיון דלתות אלומיניום
גגות פרגולות שמאי מקרקעין אנרגיה סולארית
חומרי בניין קבלני שיפוצים מתווכים בית חכם
מודדים פקחי בניה תשתיות תקשורת ריהוט

 

הזכויות שמורות ל'בלוק' פורטל הבנייה הישראלי @ 2018